logo-CEM

Pavelló Municipal d'Esports de Riudellots de la Selva
Carrer Pineda 18
17457, Riudellots de la Selva, Girona

info@serveidesports.cat
Telèfon 972477471
Whatsapp 621227944


De Dilluns a Divendres
7.00 - 22.00h
Dissabtes
9.00 - 20.00h
Diumenges
9.00 - 14.00h

Instagram

Facebook

Twitter

 


Omple el formulari i et respondrem tan aviat com sigui possible :)

Horaris Activitats Dirigides

Programació Hivern (del 13 de setembre al 30 de juny)

Activitat de Baixa intensitat

Activitats de baixa intensitat relacionades amb el benestar cos-ment.

Activitat de Mitjana Intensitat

Activitats d’intensitat mitja seguint els passos de la música.

Activitat d'Elevada Intensitat

Activitats d'alta intensitat, per treballar la musculatura general del cos i el sistema cardiovascular.

Hora
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
Hora
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
7:15
9.15
15:15
18:30
19:30
19:30
20:30
BodyPumb
7:15 — 8:05
Tècnic Junior
Sala 1
Ciclo Indoor
9.15 — 10.05
Tècnica Laksmi
Sala Ciclo
GAC
15:15 — 16:05
Tècnica Laksmi
Sala 1
Zumba
18:30 — 19:20
Tècnica Nerea
Sala 1
Ioga
19:30 — 20:30
Tècnica Laksmi
Sala 1
Ciclo Indoor
19:30 — 21:30
Tècnic Junior
Sala Ciclo
Futbol Training
20:30 — 21:30
Tècnic Junior
Camp Futbol
Ciclo Indoor
7:15 — 8:05
Tècnic Junior
Sala Ciclo
E. Funcional
9:15 — 10:05
Tècnic Junior
Pista Pavelló
Gimnàstica Gent Gran
9:30 — 10:30
Tècnica Lidia
Sala 1
Ioga
15:15 — 16:05
Tècnica Laksmi
Sala 1
Pilates
18:30 — 19:20
Tècnica Laksmi
Sala 1
BodyPumb
19:30 — 20:20
Tècnic Junior
Sala 1
GAC
20:30 — 21:20
Tècnic Junior
Sala 1
GAC
7.15 — 8.05
Tècnic Junior
Sala 1
Ciclo Indoor
9.15 — 10.05
Tècnica Laksmi
Sala Ciclo
GAC
15.15 — 16:05
Tècnica Laksmi
Sala 1
Zumba
18.30 — 19:20
Tècnica Nerea
Sala 1
Estiraments
19:30 — 20:20
Tècnica Jane
Sala 1
AeroBox
20:30 — 21:20
Tècnica Jane
Sala 1
Futbol Training
20:30 — 21:30
Tècnic Junior
Camp de Futbol
Ciclo Indoor
7:15 — 8:05
Tècnic Junior
Sala Ciclo
E. Funcional
9:15 — 10:05
Tècnic Junior
Pista Pavelló
Gimnàstica Gent Gran
9:30 — 10:30
Tècnica Lidia
Sala 1
Pilates
15:15 — 16:05
Tècnica Laksmi
Sala 1
Ioga
18:00 — 19:00
Tècnica Laksmi
Sala 1
BodyPumb
19:10 — 20:00
Tècnic Junior
Sala 1
Balls Llatins
20:15 — 21:05
Tècnic Maxi
Sala 1
Ciclo Indoor
20:15 — 21:05
Tècnic Junior
Sala Ciclo
BodyPumb
7.15 — 8.05
Tècnic Junior
Sala 1
Pilates
9:15 — 10:05
Tècnic Junior
Sala 1
GAC
15:15 — 16:05
Tècnica Laksmi
Sala 1
Pilates
18:30 — 19:20
Tècnica Laksmi
Sala 1
Estiraments
19:30 — 20:20
Tècnic Junior
Sala 1
E. Funcional
20:30 — 21:20
Tècnic Junior
Sala 1

Pots reservar plaça per l’activitat dirigida des del dia abans fins el mateix moment de començar la classe. Demaneu hora a recepció o bé truqueu al telèfon 972 477 471/621 227 944

 

La direcció es reserva el dret a modificar les activitats programades.